Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2722776
10472
436
Tar Zoltán (1913 - 1992): Tengeri hántó. Ceruza, papír, Jelzett, 25x18 cm 2717038
10473
436
28000
Tasnádi József (1960-): Joseph Roulette, 1999. Nyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×82 cm 2803609
10474
436
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm 2825431
10475
436
Tavaszy Noémi (1927-2018): Hommage á Bartók, 1981. Linómetszet, papír, jelzett és datált, lap alján Tavaszy Noémi autográf feliratával, 38×13,5 cm, üvegezett fakeretben. 2687335
10476
436
Tábori József (1928-2001): Tanya. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x30 cm 2687337
10477
436
Tábori József (1928-2001): Mártélyi Tisza part. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x32 cm 2715516
10478
436
Tábori József (1928-2001): Tanya viharban. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm 2579582
10479
436
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással 2830183
10480
436
Tihanyi Csilla (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm 2828655
10481
436
32000
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágos park. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 75x100 cm / oil on canvas, signed, framed 2729635
10482
436
Tóth Gábor (?-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×32 cm 2729636
10483
436
Tóth Gábor (?-): Női ülő akt. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft