Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2796704
10062
436
120000
Bihari Sándor (1855-1906): Lányka. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 55x38 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2834466
10063
436
40000
Bihari Sándor (1855-1906): Portré. Olaj, fa. Jelezve jobbra középen. Dekoratív fakeretben, 39×36,5 cm 2743350
10064
436
22000
Atila (Bíró Attila) (1931-1987): Alakok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. Exp. jelzéssel. Lapméret: 70x50 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 2689333
10065
436
4200
Bodnár Imre (1959-): Folyóparti vadászat, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. I/XV. 24,5×39 cm. Üvegezett fakeretben. 2472577
10066
436
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszet, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm 2785015
10067
436
Bojtor Károly (1933-1999): Dombok közt. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Bojtor Károly autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 15,5x21 cm. 2806635
10068
436
9500
Bokor Imre (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 58x86 cm 2774415
10069
436
140000
Boldizsár István (1897-1984): Napfényes parkrészlet, 1964. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2784737
10070
436
Bolgár József (1928-1986): Csendélet. Filctoll, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Bolgár József autográf ajánlási soraival 1973-ból. 30x21 cm. 2832439
10071
436
Bordás Ferenc (1911-1982): Csikók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 24×39 cm 2821565
10072
436
Borbély Béla (194?-2019): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzett, 42x59 cm. 2821556
10073
436
Borbély Béla (194?-2019): Portré. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 50x35,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft