https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gyulai-Gaal-Endre-1904-1991-Levelibeka-Olaj-vaszon-karton-jelzett-20x25-cm-Hatoldalan-a~II2831937
2831937
10174
436
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Levelibéka. Olaj, vászon-karton, jelzett, 20x25 cm
Hátoldalán a festő autográf verses sorai:
"Festettem ezt a képet halk, borongó
Kedvvel tűnődve egy mély rébuszon :
Hogy van e élet, vagy ahhoz hasonló
KÃvül e szerencsétlen glóbuszon...?
S már önfejemre csaptam - Heuréka ! Hogy piktorfőben ennyi ész lehet.....! - Kell lenni mindenképen.- szólt a béka És megfogta a holdon a legyet."
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert