Kass János (1927-2010): J. Lister (1827-1912) portréja. Rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kass-Janos-1927-2010-J-Lister-1827-1912-portreja-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-41~II2829557
2829557
10216
436
Leírás: Kass János (1927-2010): J. Lister (1827-1912) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100). Üvegezett (törött) klipsz keretben. 19,5×11 cm
: tg