Kelecsényi Csilla (1953- ): Kompozíció. Computer print, karton. Fa ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kelecsenyi-Csilla-1953-Kompozicio-Computer-print-karton-Fa-keretben-hatoldalan-etikett~II2684827
2684827
10236
436
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,22 EUR , 22,86 USD
Leírás: Kelecsényi Csilla (1953- ): Kompozíció. Computer print, karton. Fa keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 28x28 cm
: nagy_andras