Mészáros Lajos (1925-1971): Átkelés a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Meszaros-Lajos-1925-1971-Atkeles-a-Tiszan-Rezkarc-papir-jelzett-papirra-kasirozva-1~II2829477
2829477
10315
436
Leírás: Mészáros Lajos (1925-1971): Átkelés a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19,5×28,5 cm
: karap_norbert