Mészáros Lajos (1925-1971): Szolnok. Linómetszet, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Meszaros-Lajos-1925-1971-Szolnok-Linometszet-papir-jelzett-uvegezett-kisse-serult-fa~II2831133
2831133
10314
436
Leírás: Mészáros Lajos (1925-1971): Szolnok. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x60 cm.
: pk