70 000 Ft
185,68 EUR, 200,00 USD
Rezsekné Fehér Lolly, működött 1930-40 körül, szepességi-felvidéki festő: Babák. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x50,5 cm. / R. Fehér Lolly, painter active around 1930-40 (from Szepes/Spis, now Slovakia): Puppets. Oil on canvas, signed lower left, damaged. Framed. 61x50,5 cm