Szegő Gizi (1902-1985): Budai II László (1928-1983), az Aranycsapat játékosa által aláírt portréja! Jelzett (gis), 20x14 cm Üvegezett keretben / Autograph signed portait of László Budai, football player of the Hungarian Golden Team.