Tihanyi Csilla (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Tihanyi-Csilla-Csendelet-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-dekorativ-fakeretben-30x24-5-c~II2830183
2830183
10480
436
Leírás: Tihanyi Csilla (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm
: pk