60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott (3/90), üvegezett fakeretben, 42×42 cm, keretezett méret: 55,5 x 55,5cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, with printed signature, numbered (3/90), framed, 42×42 cm