Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: "Rózsa" (1988) és "Séta az erdőben" (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. "Rózsa" kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm
Kopándi István (1968-): Mail art, 1999. Egyedi technika (sokszorosított grafika), papír. Jelzett. Művészpédány ea 1/30 számozással. Üvegezett fakeretben. 11x15 cm
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75, szitanyomat, papír, jelzett és számozott (94/100) a hátoldalá, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (94/100) on the reverse
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Életkép a folyóparton, 2000. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 60×90 cm Kovács Tamás Vilmos elsősorban figurális művész. Képein, valamint domborművein különféle létállapotokban kifejező és megtestesítő ember nyer lényegi kifejezést. A képek vörös, sárga, kék, zöld, telített színfoltokra építettek, tónus- és szín-átmenetekkel csak néha árnyalja figuráit. Szín, forma é...