Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2746921
10339
436
Boris O'Klein (1893-1985): Meglepetés. Karikatúra. Litográfia, papír, jelzett, foltos. Fakeretben. 22x32cm 2746938
10340
436
14000
Boris O'Klein (1893-1985): Sex Appeal! (Szexi vonzerő!) Karikatúra. Színezett litográfia, papír, jelzett. Fakeretben. 30x41cm 2827562
10341
436
Oláh Tamás (1949-2014), 2 db mű: Csendélet oszlop előtt (cím nélkül). Vegyes technika, papír, mindkettő jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 23x14 cm 2772494
10342
436
38000
Ottó László (1966-): Táj. Akril, farost, jelzett 23x48 cm Keretben 2763641
10343
436
Ócsvár Géza (1908-1987): 4 db tanulmányrajz. Klf. technika, papír, mind jelzett. Édesapja, Ócsvár Rezső (1877-1968) láttamozási bélyegzőjével pecsételve. Részben lapszéli apró szakadásokkal, 32,5×44 cm körüli méretben. + 3 db egyéb tanulmányrajz, részben jelzett. 2810589
10344
436
Ócsvár Rezső (1877-1968): Illusztrációk 5 db lapon. Tus, papír, egyik lap jelzett és datált, többi jelzés nélkül, 30x23,5 cm. / illustrations on 5 sheets, ink on paper, one of them signed, others unsigned. 2799940
10345
436
Ócsvár Rezső (1877-1968): Kisfiú és kislány írás közben (illusztráció), 1925. Akvarell, tus, papír, jelzett, 20×16 cm. / watercolour on paper, signed 2763535
10346
436
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki fenyves, 1904. Akvarell, papír, jelzett, kissé foltos, 16×22,5 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, signed. The painter was born in Smolnik! 2785119
10347
436
Óvári László (1926-88): Biarritz, 1970-es évek. Tus, papír, jelzett, Óvári László autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 19x29 cm. 2784873
10348
436
Ördögh László (1923-2007), 2 db mű: Női akt. Pasztell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x15,5 cm. Hátoldalán: Geometrikus absztrakt kompozíció. Ceruza, papír, jelzett, Ördögh László autográf ajándékozási soraival 1974-ből. Papírra kasírozva. 28x20 cm 2829944
10349
436
15000
Őri Rózsa Gyula (?- ): Piac. Olaj, farost jelzett. Dekoratív fakeretben, 64×43 cm 2829463
10350
436
Palicz József (1931-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft