Festmények és grafikák

Tételek száma: 534

Vasarely Victor (1908-1997): KUB-STRI. Heliogravűr, papír. Neuchatel, 1974, Éditions du Griffon. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. 35x35 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): KUB-STRI. Photogravure on paper. Neuchatel, 1974, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp. 35x35 cm
10508.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott (3/90), üvegezett fakeretben, 42×42 cm, keretezett méret: 55,5 x 55,5cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, with printed signature, numbered (3/90), framed, 42×42 cm
10509.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

Vasvári Wertheimer Sándor (?-?): Vitorlások (Capri). Olaj, falemez, jelzett, 49x58 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10510.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Vaszary János (1867-1939): Párizsi kávéházban. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadásokkal. 30x42 cm
10511.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
9

Vaszary János (1867-1939): Női félakt. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró sérülésekkel. 42x30 cm
10512.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Várady Lajos (1890-1929): Táj, 1928. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült keretben, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26x36 cm
10513.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

10514.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

Vertel József (1922-1993): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×14 cm
10515.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
10

Végvári Beatrix (1958-): Zóna II.. Szitanyomat, papír, jelzett, próba II. 47x47 cm.
10516.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Végvári Tamás (1962-): Virág, 1988. Vegyes technika, karton, jelzett, fakeretben, 24×24 cm
10517.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
13

10518.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71

10519.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft