1826. Orsova, Bánát. Litográfia. Weg nach Alt-Orsova. Bannat.". Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten. c. könyvéből. 35x25 cm Üvegezett keretben
1838 "Bey Weisskirchen im Banate", Fehértemplom látképe, In: Meyer's Universum, DCXXXIIII t. (Hildburghausen, 1838, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts.), acélmetszet, papír, hajtásnyommal,12x18 cm, lap: 18x24 cm
1842 Lemaitre, Augustin Francois (1797-1870) 4 metszete: Théátre á Pesth; Chateau de Huniade; Paysans et Payesanes Hongrois; Archiduc Palatin, Magnats et Membres De Différents Ordres; acélmetszetek, papír, 10x16 cm és 10x14 cm
1855 Tyroler József (1822-1854): Rex Mathias Hungariae Mátyás Király, acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, Pest, Tyroler-ny., védő hártyapapírral, a felületén kis foltokkal, 21x14 cm
Erzsébet királyné és I. Ferencz József, 1880 körül. Rotációs fametszet, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, fém borítással. 21x31 cm
Rusz Károly (1811-1899) metszése, Marastoni József (1834-1895) 1867-iki rajza után: I. Ferencz József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 19x15 cm.