Rusz Károly (1811-1899) metszése, Haske rajza után: báró Orczy György az ország zászlajával az 1867-iki koronázási díszmenetben. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Lap széle kissé sérült. 28x18,5 cm.
cca 1790-1800 Der Onore (ardea tigrina, gém). Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 14x8 cm
cca 1790-1800 Der blaue Todus (Todus caeruleus). Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet, apró folttal, paszpartuban / Coloured copper engraving, 14x8 cm
cca 1790-1800 Der Hamburgische Gimpel (énekesmadár). Büff[on] Naturh[istorie] d[er] Vögel. Táblakép Buffon Histoire naturelle des oiseaux egy német nyelvű fordításából. Kézzel színezett rézmetszet paszpartuban / Coloured copper engraving, 14x8 cm
cca 1890-1900 8 db színes, reprodukciós illusztráció német és osztrák festők után. Kromotipográfia (Chromotypographie), papír, jelzett a metszeten, részben kissé sérült és kissé foltos, 30x22,5 cm
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm