13930.
436. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
1968 Bp., Duna-korzó, háttérben az Erzsébet híddal és a Budai Várral, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek, 10. sz. 11. old.), 17,5x12,5 cm