14222.
436. Lezárult gyorsárverés
Fotó
7 000 Ft
Dekoratív, szecessziós fotóalbum, kabinetfotók és vizitkártyák számára, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje, dombornyomott bőr borítóval, kissé foltos, helyenként sérült lapokkal, 27x21 cm + 41 db vegyes régi fotó (közte keményhátúak is), vegyes méretben és állapotban