Senkinc Franz (1902-1955): Meinl konyak, 1934. Nagy méretű fotó. Jelzett karcolással. Zselatinos ezüst nagyítás. 30x48 cm Kartonon. / Meinl cognaq photo. Gelatine silver print. Signed. 30x48 cm On cartboard
1989 ,,Panther II." című, Alain Delon szereplésében, francia filmről 5 db produkciós filmfotó (nyomdai ofszet eljárással készültek kartonlapokra, egyoldalas nyomással), 21x30 cm
cca 1910-1920 Ortho-Brom ezüst-bromid zselatinos fotópapír, nagyméretű reklámboríték, Hatschek és Farkas fotószaküzletének bélyegzőjével, kisebb foltokkal, 26x20 cm
1941 Bp., családi csoportkép, nagyméretű fotó, hátoldalán Schütz Ede épület és műlakatos, ill. "Hungária" Fotoriport Pfeifer Jenő pecséttel jelzett, 23,5x17,5 cm
1976 ,,Sandokan - a Maláji Tigris" című romantikus kalandfilm szereplői és jelenetei (főszereplő Kabir Bedi), 18 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő - esetleges - kisebb hibákkal, 18x24 cm
1914 Budapest, Liszt Ferenc tér, Auguszta zenekar, karmester Szikla Adolf, kartonra kasírozott fotó Erdélyi műterméből, sarkán törésnyom, sérült karton, 22×29 cm