cca 1925 Friedrich János (1874-1959) szentesi fényképész műtermében készült esküvői felvétel, vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 22,8x16,8 cm, karton 28x21 cm
cca 1928 Vajda M. Pál budapesti fényképész műtermében készült felvétel, vintage fotó egy lányosztályról, ezüst zselatinos fotópapíron, 16,8x21,8 cm, karton 21x28 cm
Dekoratív, szecessziós fotóalbum, kabinetfotók és vizitkártyák számára, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje, dombornyomott bőr borítóval, kissé foltos, helyenként sérült lapokkal, 27x21 cm + 41 db vegyes régi fotó (közte keményhátúak is), vegyes méretben és állapotban