1972 Magda Marburg színésznő a Hegedűs a háztetőn c. musicalben való szerepéért kapott Arthur-díjjal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17,5x12 cm
1967 Benjamin Franklin Perera, Ceylon (Srí Lanka) első követe Losonczi Pálnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (MTI Foto Főosztály - Magyar Hírek), 14x13 cm
1975 Fock Jenő, a Minisztertanács elnöke az MSZMP XI. kongresszusán, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (MTI Foto - Magyar Hírek), 18x13 cm
cca 1896 Gerő Ödön (1863-1939) újságíró felesége, Hermann Leontin és egyik gyerekük, feltehetően lánya Gerő Zsófia (1895-1966) kisbabaként, vintage keményhátú fotó Mai Manó és Szigeti Jakab budapesti műterméből, kopásnyomokkal, 20x11 cm
cca 1972 Magos Judit (1951-2018) asztaliteniszező, a sportág Európa-bajnokságainak egyik meghatározó szereplője az 1972-től 1982-ig tartó időszakban, 2 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm és 14x9 cm
1973 Bakó Pál világbajnok és olimpiai ezüstérmes öttusázó, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Népsport, Geleta Pál felvétele), 24x18 cm
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm