cca 1973 és 1986 között Budapesten készült felvételek, a metró építkezések felszíni munkálatairól, a városkép változásairól, 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, többsége datált és feliratozott, 9x14 cm
1967 Budapest, a Népstadion metróállomás helyén, korábban volt kupolás épületek + szobor áthelyezés, 9 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, többsége datálva, 9x13 cm
cca 1960 Budapesti villamos a budai oldalon (18-as villamos?), a Szabadság-híd közelében, háttérben a Belgrád rakpart és a Fővám tér, fotó, jelzés nélkül, 6,5x9,5 cm
1968 Bp., Duna-korzó, háttérben az Erzsébet híddal és a Budai Várral, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek, 10. sz. 11. old.), 17,5x12,5 cm