Karánsebes, Caransebes; Heti piac a főúton, Eperjesy üzlete / O di de terg in piata principala / Wochenmarkt am Hauptplatz / market, main street, shops (felületi sérülés / surface damage)
1912 Karánsebes, Caransebes; Fő utca, Jakob Zweig, Halász, Mehler Róza, Révész üzlete. W.L. 1475. / Hauptgasse / Strada principala / main street, shops (EB)
Karánsebes, Caransebes; Cs. és kir. 43. gyalogezred laktanyája, K.u.K. katonák. W.L. Bp. 6768. / Casarma a regimentulni de infanterie 43lea caes. si reg. / military barracks of the 43th Infantry Regiment, K.u.K. soldiers (kopott sarkak / worn corners)
1901 Karánsebes, Caransebes; Az új állami polgári és elemi iskola. Hecskó Mór fényképész kiadása és felvétele / new school + "ORSOVA - BUDAPEST 179. SZ. C" vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
Karánsebes, Caransebes; Cs. és kir. 43. gyalogezred laktanyája, K.u.K. katonák. W.L. Bp. 6768. 1911-14. / Casarma a regimentulni de infanterie 43lea caes. si reg. / military barracks of the 43th Infantry Regiment, K.u.K. soldiers