KALAPOS HÖLGYEK - 100 db RÉGI századfordulós motívum képeslap albumban, lithok is / LADIES WITH HATS - 100 pre-1945 motive postcards with pre-1900 and lithos
10 db RÉGI képeslap 5 lapon elrendezve, külföldi városok és katonai motívumok / 10 pre-1945 postcards arranged on 5 sheets, European towns and military motives
BIKAVIADALOK - Kb. 97 db RÉGI megíratlan képeslap, főleg spanyol és francia / BULL FIGHTS - Cca. 97 pre-1945 unused postcards, mostly French and Spanish
Kb. 200 db RÉGI főleg külföldi város képeslap vegyes minőségben: üdvözlőlapok, városok, motívumok, hölgyek és életképek / Cca. 200 pre-1945 mostly European town-view postcards in mixed quality
3 db RÉGI francia képeslap füzet összesen 40 képeslappal, első világháborús erődök és romok / 3 pre-1945 French postcard booklets with 40 postcards, WWI military ruins and forts: Vaux, Douaumont, Verdun