7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Csiky Gergely szinmüvei és regényei 6 kötete: IV. köt.: Szép leányok.; VII. köt.: Bozóti Mártha.; VIII. köt.: Cecil házassága.; IX. köt.: Nora.; XVI. A vasember.; XVII.: Elbeszélések Bp., 1880-1892., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált kék egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a IV. kötetből az elülső szennylap kijár, a XVIII. kötetből a szennylapok, az elülső előzéklap hiányzik, az utolsó lap sérült, hiányos, az utolsó kötet hátsó borítója foltos, a két utolsó kötet számozása hibás.