1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Fekete István 3 könyve: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk., az előszót írta Nagy Domokos Imre. Würtz Ádám rajzaival illusztrált.; Kele, Vuk. Balogh Péter rajzaival illusztrált.; Lutra. Egy vidra regénye. Szecskó Péter rajzaival illusztrált. Bp., 1973-1987., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban és kiadói papírkötés, valamint kiadói kopott kartonált papírkötés, műanyag védőfóliában, foltos lapokkal.