1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Ferenczi Zoltán: Egy elfeledett regényről. Petrichevich Horváth Lázárnak ,,Az elbujdosott" c. regénye. (Székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből XXIII. köt. 9. sz. Bp., 1918, MTA, (3) + 550-600 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, felvágatlan lapokkal.