Karinthy Frigyes munkái I-X. köt. I. köt.: Így írtok ti.; II. köt.: Capillária.; III. köt.: Tanúr úr kérem.; IV. köt.: Gyilkosok.; V. köt.: Krisztus vagy Barabás.; VI. köt.: Harun al Rasid.; VII. köt.: Új görbe tükör.; VIII. köt.: Színház.; IX. köt.: Esik a hó.; X. köt.: Két hajó. Bp.,én.,Athenaeum - Dick Manó. A sorozat 12 kötetben teljes. Kiadói kopott félvászon-kötések.