6 000 Ft
Kazinczy Ferencz eredeti poetai munkái. Kazinczy Ferencz eredeti munkái. Első kötet. A' M[agyar] T[udós] T[ársaság] megbízásából összeszedték Bajza és Schedel. Buda, 1836, A' Magyar Kir, Egyetem' betűivel, XIX+1+305 p. Korabeli egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, a gerincen címkenyomokkal, de belül jó állapotban.