4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
[Kecskeméthy Aurél (1827-1877)]: Idősb Kákay Aranyos: Ujabb árny- és fényképek.; Nagy férfiaink. Legujabb fény- és árnyképek Kákay Aranyostól. [Egybekötve.] Pest, 1866-1874, Ráth Mór, 2+210; 237+1 p. Átkötött Korabeli félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzésekkel.