4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
[Szegfi Mórné, Kánya] Emília: Magyar Hölgyek könyvtára. A ,,Családi Kör" melléklete. XIII-XIV. kötet. (Egybekötve). Pest, 1868, Khór és Wein könyvnyomdája, 167+177 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.