2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Szomaházy István: Huszonnégy óra. Elbeszélések. Bp., 1894., Singer és Wolfner, 248 p. Hozzákötve: Szomaházy István: Emlékiratok a szerelemről. Egy magányos ember följegyzései. Bp., 1916., Singer és Wolfner, 190+1 p. Korabeli egyedi egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, a 2. mű körbevágott, ex libris-szel: Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Wolf Andor, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, 8x6 cm.