1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Tower V[ilmos]: A hipnotizmus elméleti, gyakorlati, pedagógiai, orvosi és büntetőjogi szempontból. Kőszeg, 1926, Rónai Frigyes, 109+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, régi bélyegzésekkel, a gerincen címkével.