Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
17722.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kissházy József: Nevetős fejfák. Nyíregyháza, 1988, SZÁMALK. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
17723.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

17724.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Elbeszélések. Bp., 1901, Singer és Wolfner, 158+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben.
17725.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Kállay Miklós: A magyar irodalom története. (Miniatűr kiadás). I-III. köt. (egy kötetben). Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 96+66+61 p. A címlap és a fejlécek Galambos Margit munkái. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
17726.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Fekete misék. Papok és apácák bűnei. Írta: egy kiugrott szerzetes. Bp., [1908], Kereskedelmi Reklámvállalat, 93+(1) p. A borító Bernáth Sándor munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva.
17727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
14

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. (Önéletrajz). Bp., 1942, szerzői kiadás (May János-ny.), 143 p. A borítón Angelo felvétele. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, szakadt kiadói papír védőborítóban.
17728.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Arany János művei. 6. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17729.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Bp., Hungária. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17730.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. A szerző, Riskó Géza és a felesége által DEDIKÁLT példány. Bp., én., Hungalibri. Kiadói papírkötés.
17731.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Finta Sándor: A "nagy majom" titka. Bp., é.n. (1943), Forrás. 171p. A címlapkép Sebők Imre műve. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap kissé sérült és kissé foltos, utolsó néhány lapon lapszéli, szöveget nem érintő szakadásokkal. Ritka ponyva!
17732.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése. A forrongás évei. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,én., Dick Manó. Átkötött félvászon-kötésben.
17733.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft