[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
Bessenyei György: Magyarországnak törvényes állása II. Magyar Irodalmi Ritkaságok 56. sz. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 70 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, felvágatlan példány. A borítón "Jobbágy" bélyegzéssel.
Kállay Miklós: A magyar irodalom története. (Miniatűr kiadás). I-III. köt. (egy kötetben). Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 96+66+61 p. A címlap és a fejlécek Galambos Margit munkái. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
Fekete misék. Papok és apácák bűnei. Írta: egy kiugrott szerzetes. Bp., [1908], Kereskedelmi Reklámvállalat, 93+(1) p. A borító Bernáth Sándor munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva.
Finta Sándor: A "nagy majom" titka. Bp., é.n. (1943), Forrás. 171p. A címlapkép Sebők Imre műve. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap kissé sérült és kissé foltos, utolsó néhány lapon lapszéli, szöveget nem érintő szakadásokkal. Ritka ponyva!