Döbrentei Kornél: Kardélen. Versek a megmaradásért. Bp., 2003, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Dr. Wünscher Frigyes: Családvédelem. (Bp., 1942), Actio Catholica (Kispest, Kultúra-ny.), 32 p. Kiadói illusztrált, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel, az utolsó lapon szakadásból eredő hiánnyal.
3 db régi tankönyv: Straub Ferenc, Vadász Zoltán: Az élet számokban. Számolási és mérési példatár katolikus népiskolák számára. Negyedik füzet: Az V-VI. osztály anyaga. Nyolcadik kiadás. 1936 + A VII. osztály anyaga. 1942 + VIII. osztály anyaga. 1942. 108+68+87 p. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, sérült gerincekkel.
Új anthológia. Fiatal költők 100 legszebb verse. Összeáll.: Babits Mihály. (Bp.), 1932, Nyugat (Hungária-ny.), 157+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült és részben javított gerinccel, foltos és kissé sérült borítóval, néhány lapon ceruzás jelölésekkel, első néhány lap kissé foltos.