Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. 2. rész: Irodai gyorsírás. Bp., 1928., Szerzői,59+1 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.
Mark Twain: Koldus és királyfi. Ford.: Jékely Zoltán. Würtz Ádám rajzaival. Novi Sad/Újvidék, 1959., "Forum. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással és gerincén egészen kis sérüléssel.
G. Dilnot: Az ezredik eset I-II. Bp., 1934, Légrády Testvérek. Kiadói illusztrált papírkötésben, mindkét kötet borítóján számozással és hátuloldalán kissé sérült, modern professzionális műanyag védőfóliában.
Hatvany Lajos: Gyalu grófnő. (Igaz történet, régi időkből). Kis magyar könyvek, harmadik füzet. (Bécs), 1921, Pegazus. 78+2 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, gerinc alján apró sérüléssel, kissé sérült kötéssel.
Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés szakadt papír védőborítóval