Simon Györgyi - Zala Mária: Magyar nyelv a gépíró és gyorsíró iskola I. és II. osztálya számára. Bp., 1987, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
G[erarda] van Nes-Uilkens: Das verlassene Storchennest. Stuttgart, 1935, J. F. Steinkopf, 303+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
Prónai Antal: Magyar irodalomtörténet és olvasókönyv. A fiú- és leányközépiskolák, valamint leánygimnáziumok számára. II. köt. VIII. osztály számára. Átdolgozta: Alszeghy Zsolt, Sík Sándor. Bp., 1932., Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Pungor Ernő: Ifjan - éretten - öregen. 80 kérdés - válasz nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs: Tóth László. Miskolc, 2003, Technika Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Pungor Ernő (1923-2007) vegyészmérnök, egyetemi tanár, az Országos Műszaki Fejlesztési Bizottság elnöke, miniszter (1990-1994-)