Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

Karinthy Frigyes munkái I-X. köt. I. köt.: Így írtok ti.; II. köt.: Capillária.; III. köt.: Tanúr úr kérem.; IV. köt.: Gyilkosok.; V. köt.: Krisztus vagy Barabás.; VI. köt.: Harun al Rasid.; VII. köt.: Új görbe tükör.; VIII. köt.: Színház.; IX. köt.: Esik a hó.; X. köt.: Két hajó. Bp.,én.,Athenaeum - Dick Manó. A sorozat 12 kötetben teljes. Kiadói kopott félvászon-kötések.
17590.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

17591.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. 11. kötet Só-Tezel Pesten, 1834, Wigand Otto. Korabeli enyhén kopott félbőr sorozatkötésben, jó állapotban
17592.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Petőfi-Könyvtár 14 kötete: I-II., III-IV., V-VI., VII-VIII., IX-X., XI-XII., XIII-XIV., XV-XVI., XVII-XVIII., XXI-XXII., XXIII-XXIV., XXV-XXVI., XXVII-XXVIII., XXIX-XXX. füzetek. Szerk.: Endrődi Sándor és dr. Ferenczi Zoltán. Bp., 1908-1911, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, vegyes állapotban.
17593.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

17594.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. A szerző, Esterházy Péter (1950-2016) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,2000,Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17595.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

17596.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

17597.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. kiadói tékában
17598.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71
9

Jared Diamond: Összeomlás. Tanulságok a társadalmak továbbéléséhez. Ford.: Vassy Zoltán. Bp., 2009., Typotex. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17599.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Kazinczy Ferencz eredeti poetai munkái. Kazinczy Ferencz eredeti munkái. Első kötet. A' M[agyar] T[udós] T[ársaság] megbízásából összeszedték Bajza és Schedel. Buda, 1836, A' Magyar Kir, Egyetem' betűivel, XIX+1+305 p. Korabeli egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, a gerincen címkenyomokkal, de belül jó állapotban.
17600.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Ruszkovics István meséi. Szerk. és jegyzetelte: Kovács Ágnes. A kötet anyagát gyűjtötte: Erdész Sándor, Halmos István. A mesemondó életrajzát írta: Nyárády Mihály. A tájszavak magyarázatáét és nyelvészeti megjegyzéseket írta: Balogh Lajos. A Magyar Népmesekatalógus Füzetei 4. Bp.-Nyíregyháza, 1968., Jósa András Múzeum - Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal. Megjelent 1000 példányban.
17601.

Ruszkovics István meséi. Szerk. és jegyzetelte: Kovács Ágnes. A kötet anyagát gyűjtötte: Erdész Sándor, Halmos István. A mesemondó életrajzát írta: Nyárády Mihály. A tájszavak magyarázatáét és nyelvészeti megjegyzéseket írta: Balogh Lajos. A Magyar Népmesekatalógus Füzetei 4. Bp.-Nyíregyháza, 1968., Jósa András Múzeum - Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal. Megjelent 1000...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft