Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

A magyar és német nyelv zsebszótára. A kiejtés feltüntetésével a Toussaint-Langenscheidt módszer szerint. [I-II. rész. Egy kötetben]. Szerk.: Dr. Balassa József. Bp.-Berlin, 1915-1916, Grill Károly-Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XIII-XXIV. p.+63+(1)+390+(2) p., XXIV+564 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első rész címlapja és első 12 lapja hiányzik.
17638.

A magyar és német nyelv zsebszótára. A kiejtés feltüntetésével a Toussaint-Langenscheidt módszer szerint. [I-II. rész. Egy kötetben]. Szerk.: Dr. Balassa József. Bp.-Berlin, 1915-1916, Grill Károly-Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XIII-XXIV. p.+63+(1)+390+(2) p., XXIV+564 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első rész címlapja és első 12...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

17639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

5 db Pesti Hírlap kiadású lexikon, jó állapotú egészvászon kötésben, egyik ritkán látható eredeti papírborítóval.
17640.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Csiky Gergely szinmüvei és regényei 6 kötete:  IV. köt.: Szép leányok.; VII. köt.: Bozóti Mártha.; VIII. köt.: Cecil házassága.; IX. köt.: Nora.; XVI. A vasember.; XVII.: Elbeszélések Bp., 1880-1892., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált kék egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a IV. kötetből az elülső szennylap kijár, a XVIII. kötetből a szennylapok, az elülső előzéklap hiányzik, az utolsó lap sérült, hiányos, az utolsó kötet hátsó borítója foltos, a két utolsó kötet számozása hibás.
17641.

Csiky Gergely szinmüvei és regényei 6 kötete: IV. köt.: Szép leányok.; VII. köt.: Bozóti Mártha.; VIII. köt.: Cecil házassága.; IX. köt.: Nora.; XVI. A vasember.; XVII.: Elbeszélések Bp., 1880-1892., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált kék egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a IV. kötetből az elülső szennylap kijár, a XVIII. kötetből a szennylapok, az e...

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

17642.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Bókay Antal: Bevezetés az irodalomtudományba. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17643.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

17644.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

Lion Feuchtwanger: Goya. Bp., 1956. Új Magyar. Kiadói vászonkötésben, sérült papír védőborítóval. Vas István fordító áltat DEDIKÁLT!
17645.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

17646.

Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 2...

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

17647.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből összeállította Radó Antal. Bp., é.n. Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé foltos borítóval
17648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

17649.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft