A magyar és német nyelv zsebszótára. A kiejtés feltüntetésével a Toussaint-Langenscheidt módszer szerint. [I-II. rész. Egy kötetben]. Szerk.: Dr. Balassa József. Bp.-Berlin, 1915-1916, Grill Károly-Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XIII-XXIV. p.+63+(1)+390+(2) p., XXIV+564 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első rész címlapja és első 12...
Csiky Gergely szinmüvei és regényei 6 kötete: IV. köt.: Szép leányok.; VII. köt.: Bozóti Mártha.; VIII. köt.: Cecil házassága.; IX. köt.: Nora.; XVI. A vasember.; XVII.: Elbeszélések Bp., 1880-1892., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált kék egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a IV. kötetből az elülső szennylap kijár, a XVIII. kötetből a szennylapok, az e...
Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 2...
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből összeállította Radó Antal. Bp., é.n. Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé foltos borítóval