Christa Bartesch - Hajógyári sziget. Bp., 1998, Fox Kft. Szelényi László és Wolfgang Bartesch fotóival illusztrálva. Német és angol nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés. Christa Bartesch festőművész, az art quarter budapest alapítója által DEDIKÁLT.
Henrietta Spencer-Churchill: Antik enteriőr. Ford.: Kiss Marianne. Bp., 2002, Geopen, 192 p. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, karcos papír védőborítóval, de belül jó állapotban.
A századvég és a századelő. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőrkötés, karcos papír védőborítóban.
Conserving Hungary's Heritage. Szerk. Tardy, János. The National Parks and World Heritage Sites. Bp., 1999., TermészetBÚVÁR Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón karcolásokkal.
A rokokótól 1900-ig. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet történet sorozate. Bp., 1989, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőrkötés, karcos papír védőborítóban.
A barokk. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőrkötés, karcos papír védőborítóban.
A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1990, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos papír védőborítóban.
A korai középkor. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1990, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos papír védőborítóban.
Az antik világ. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos papír védőborítóban.
Az érett reneszánsz. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1991, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos papír védőborítóban.
A korai reneszánsz. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1991, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos papír védőborítóban.