2 db művészeti katalógus és könyv: Dienes Gábor Munkácsy-díjas festőművész kiállítása a Vigadó Galériában 1988. november 18 -december 11. Kiadói papírkötés. + Bundev-Todorov Ilona: Ivan Mestrovic. Bp., 1993, Gondolat. Kiadói papírkötés.
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban, kissé koszos borítóval.
Konok Tamás: Konok. Kivonatok az erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok 1985-87. (Kiállítási katalógus). Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum, 43+(1) p. Magyar, angol és francia nyelven. Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Szeifert Judit (szerk.): Valóság és illúzió. Katalógus. H.n., 2012, MAOE . 151 p. Színes képekkel, többek közt efZámbó István, Matzon Ákos, Szurcsik József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Papírforma - III. Országos Papírművészeti Triennálé. Bp., 2005, Magyar Papírművészeti Társaság. 74 p. Színes képekkel, többe közt Jakobovits Miklós, Matzon Ákos és Wagner János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Lóska Lajos (szerk.): Kortárs Magyar Galéria Dunaszerdahely. Katalógus 2. Dunaszerdahely, 1996, Kortárs Magyar Galéria Alapítvány. Színes képekkel, többek közt Bak Imre, Fajó János, Halász Károly, Konok Tamás, Nádler István, Pinczehelyi Sándor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Galerie Alte Meister. Staatliche Kunstsammlungen Dresden. Dresden, é.n., VEB Verlag der Kunst, 12 t. Jan van Eyck, Rembrandt, Rubens és más festők munkáinak reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói papírmappában.
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Bp., 2005, BumBum Art Consulting. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos.
Pásztor Vera: Az én kék madaram. Bp., 2002., Magyar Nemzeti Balett Alapítvány. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, a hátsó tábla sérült.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.