Tarsolylemezek. A honfoglaló elit kincsei. Kiállítási katalógus. Szerk.: dr. Virágos Gábor. Bp., 2022, Magyar Nemzeti Múzeum, 135 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963 . Alföldi-ny., 5 sztl. lev. + 23 t. (ólommetszetek). Kiadói félvászon mappában, kissé foltos borítóval.
N. Mészáros Júlia (szerk.): A 90-es évek: Progresszív képzőművészet a Városi Művészeti Múzeumban. Győr, 2002, Városi Művészeti Múzeum. 171 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Bak Imre, Fajó János, Maurer Dóra, Nádler István, Lakner László, Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Fajcsák Györgyi: Kínai műgyűjtés Magyarországon a 19. század elejétől 1945-ig. Bp., 2009, Hopp Ferenc Kelet Ázsiai Művészeti Múzeum. 304p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Ukiyo-e Die verrinnende Zeit. Japanisch Malereien und Holzschnitte aus drei Jahrhunderten. Gastausstellung aus Japan. Berlin,én.,Staatliche Museen zu Berlin Ostasiatische Sammlung. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
3 db kiállítási katalógus: Butak András (szerk.): Vallomások a vonalról. Kortárs magyar grafika. Vigadó Galéria, 1995. Fekete-fehér képekkel, többe közt Gaál József, Gellér B. István, Kovács Péter műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. + Wehner Tibor: Betű és írás az agyagon. Bp., 1997, Terra Kerámiaszobrászati Egyesület. Színes képekkel, többe közt Benkő Ilona, Geszler Mária, Schrammel Ilona műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. + Ifj. Gyergyádesz László: Tisztelgés Tóth Menyhért előtt. Kecskeméti Képtár 2002. Színes képekkel, többe közt Földi Péter, Szily Géza, Wagner János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Mind kiadói papírkötés.
Lux Antal: Élet-Mű. Kovács Gergely művészettörténész előszavával. Bp., é.n., Magyar Elektrográfiai Társaság. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 300 példányban.
Antonio Paolucci: Ravenna. Firenze, 1983., Edizione Salbaroli. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól.