Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2827551
16987
436
Books: Architecture, Art
Moholy-Nagy László: Fotogramok. Szerk.: Timár Katalin. Bp., 1996, Műcsarnok. 28p. Moholy-Nagy László müveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, máskülönben jó állapotban. 2826381
16988
436
Books: Architecture, Art
Bori Imre - Körner Éva: Kassák irodalma és festészete. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, javított, foltos papírborítóval. 2826291
16989
436
Books: Architecture, Art
Művészet és tér. Hamvas Béla - konferencia. Balatonfüred, 2014. március 21-22. Szerk.: Tóbiás Krisztián. Tempevölgy Könyvek 15. Balatonfüred, én., Balatonfüred Városért Közalapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. 2833782
16990
436
Books: Architecture, Art
Michelangelo. Acht Meister-Fotos der Plastiken in Handabzügen. Ausgewählt von Prof. Dr. Joh. Jahn. Markkleeber-Leipzig, én., Hans C. Schmiedicke, 7 p. Kiadói mappában, egy hiánnyal. 2828413
16991
436
Books: Architecture, Art
Frederico García Lorca: Cigányrománcok. Ford.: Nagy László. Pablo Picasso illusztrációival. Bp., 1976., Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. 2834226
16992
436
Books: Architecture, Art
Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi sorozat V. kötete. Bp., 1943, Officina, 32+(4) p.+33 t. (egy színes képtábla, a többi kétoldalas, fekete-fehér). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, egy két-kissé foltos lappal. 2834197
16993
436
Books: Architecture, Art
Berki Viola képíró művészete. Önéletrajz, dokumentumok. Szerk.: Furkó Zoltán. Bp., 1997, Ajtósi Dürer. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2834005
16994
436
Books: Architecture, Art
Farkas Zoltán: Csók István. Különlenyomat a Művészettörténeti Értesítő 1961. évi 2-4. számából. Bp., 1961, Akadémiai Ny., 209-214 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány! 2769986
16995
436
Books: Architecture, Art
Segmiller, L.: Stilmerkmale und Stilunterschiede. Leipzig, 1937 Diebner. Kiadói vászonkötésben foltos lapokkal 118 p + 76 t 2743223
16996
436
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti kiállítási katalógus tétel, 3 db: Méhes, Scholz Erik, Gudiasvili- 2825806
16997
436
Books: Architecture, Art
Hermann Lipót: A művészasztal. Bp., 1958., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés. 2825782
16998
436
Books: Architecture, Art
Rudolf Broby-Johansen: Ember és művészet. Bp., 1965., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft