17511.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Colerus, Egmont: Geheimnis um Casanova. [Berlin, 1936], Paul Zsolnay Verlag, 211+(5) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány helyen kis szakadással, az eredeti illusztrált papírborító bekötve.