1 000 Ft
Herzl Tivadar: Ősujország. (Altneuland.) Regény. Ford.: Márkus Aladár. Bp.,[1929.], Zsidó Irodalmi Társaság, 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban.