Requinyi Géza: Borászati kémia. Bp., 1935., Kir. M. Természettudományi Társulat, 100 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, a gerincen hiánnyal, névbejegyzéssel.
Bittera Miklós: Növénytermesztéstan I. rész. Általános növénytermesztéstan. Bp., 1928., "Pátra". Átkötött félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítón kopásnyomokkal.
Villamos sütés-főzés szakácskönyve. Szerk.: Lonkai Ferenc. Bp., 1948., Révai, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Végh Gusztáv rajzaival. Bp., 1960, Minerva, 424 p. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, néhány kissé szakadt lappal.
7 db szakácskönyv (közte egy duplum): Frank Júlia: Krumpliskönyv; Dr. Oetker: Grillezés; Édességek; Mai magyar konyha; Wok gyorsan és könnyedén; Hab a tortán... (2 db). Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés.