17359.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Lótenyésztés, lósport
16 000 Ft
10
Pethe Ferenc: Pallérozott mezei gazdaság, mellyet a' magyar mezei gazdaság' tökélletesebbítésére a' haza' természetéhez 's a' nemzet' állapotjához szabva theoretice és practice kidolgozott kisszántói - -. Első darab. [Sopron, 1805.,Szísz Antal], XXXX + 776 p. + 2 (kihajtható tábla) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla sérült, hiányzó címlappal, foltos lapokkal, az 1. tábla nagyrészt hiányzik, a 3. tábla foltos, gyűrött, a hátsó szennylap hiányzik.