17360.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Lótenyésztés, lósport
5 000 Ft
31
Stephens Henry: Mezei gazdaság könyve. V. köt. Stephens Henry "The Book of the Farm" c. munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1858, Herz János,2+354+2 p. Szövegközti rajzokkal. Benne a lovak betegségeiről szóló résszel. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.