Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2828006
17517
436
Books: Minibooks
3 db minikönyv - Berzsenyi Dániel: A közelítő tél, Pro deo et patria, Dávid zsoltárok. Kiadói egészvászon és műbőr kötés, jó állapotban. 2809351
17518
436
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1973-1974. Minikönyv. Bp., 1973, Műszaki. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kopott borítóval. 2807711
17519
436
Books: Minibooks
100 levél, Tevan Andor és Kner Imre levelezése 1915-1944. Bp., 1986. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Számozott 2807839
17520
436
Books: Minibooks
Lator-énekek, Magyar költészet a XVI-XVIII. századból. Bp., 1981, Pátria. Minikönyv, Számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 2807686
17521
436
Books: Minibooks
Minikönyv: Németh János: Magyarország nyomdáinak emlékezete. I.-II. kötet. Zrinyi 1977. Sorszámozott. 2807802
17522
436
Books: Minibooks
Pannonius, Janus: Csípős epigrammák. Bp., 1985, Pátria. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. Számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv 2807685
17523
436
Books: Minibooks
Minikönyv: A debreceni Aritmetika, az 1577. évi kiadás hasonmásával, bemutatja Haiman György, Bp. 1984, Zrínyi nyomda, sorszámozott példány 2807653
17524
436
Books: Minibooks
Sárköz. Szekszárd 1980. Szekszárdi Nyomda Vállalalat. Népi hímzéses vászonkötésben. Megjelent 500 példányban! Minikönyv könyvárusi forgalomba nem kerül 2807701
17525
436
Books: Minibooks
Szakmunkások 1988 1988. Ságvári Nyomda dolgozói nincs példányszám Kereskedelmi forgalomba nem került 2807846
17526
436
Books: Minibooks
Bod Péter és a magyar nyomdászat. Hasonmások munkáiból. Haimann György bevezető tanulmányával. Budapest, 1975, Zrínyi-nyomda. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, német és orosz nyelven. Számozott (1500/712) példány. 2807708
17527
436
Books: Minibooks
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Bp., 1979, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, . számozott példány, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 2807694
17528
436
Books: Minibooks
A Zrínyi Nyomda 125 éve minikönyv 1-2 kötet. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft