Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Budapest, 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 295 p. Kiadói műbőr kötésben. Készült 1500 példányban. kopott
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.
- A Hoffgreff-Heltai nyomda, a magyar tipográfia műhelye. Haiman György tanulmánya a Csízió hasonmásával. Bp., 1978. Minikönyv, számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
- M. Tótfalusi Kis Miklós Mentsége. Haiman György bevezetőjével. Bp., 1974. Minikönyv, sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.